مروری کوتاه بر بازیگران اصلی «فرار از زندان»

سریال «فرار از زندان» از جمله سریال‌هایی است که در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده است. این سریال جالب و جذاب دارای ۱۷ شخصیت اصلی است که در این مطلب به معرفی ۴ شخصیتی که بیننده بیشتر با آن‌ها سروکار دارد، می‌پردازیم.

برگرفته از پژواك


Dominic Purcell
Dominic Haakon Madbouli Myrtvedt Purcell یک بازیگر استرالیایی ۳۸ ساله است که اصلیت انگلیسی دارد. او که ایفای نقش لینکلن بارو را در سریال فرار از زندان بر عهده دارد، از سال ۱۹۹۷ در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی بازی کرده است که فیلم ترسناک Creek با بازی او در سال ۲۰۰۹ اکران خواهد شد.Wentworth Miller
Wentworth Earl Miller III که نقش مایکل اسکافیلد را بازی می‌کند ۳۶ سال دارد. او که اصلیت انگلیسی دارد برای بازی در فرار از زندان نامزد جایزه‌ی گلدن‌گلوب شد. او از سال ۲۰۰۵ با شروع این سریال در فیلم یا سریال دیگری حضور نداشته است. او در دو موزیک‌ویدیو از ماریا کری هم نقشی چند ثانیه‌ای داشته است.
نقدهای متفاوتی درباره‌ی بازی او در سریال فرار از زندان نوشته شده است. یکی از دوستانم می‌گفت که بازی او زیاد تابع شرایط داستانی نیست و حالات ترس، شک، شادی، غم و … او زیاد در چهره‌اش نمایان نمی‌شود. به نظر می‌رسد این مساله با جلورفتن سریال و داستان آرام آرام حل شده است. چنان‌که هر چه از قسمت‌های اولیه دور می‌شویم این مساله کمتر دیده می‌شود.
نکته‌ی جالب این که ۴.۵ ساعت طول کشید تا خالکوبی‌ها روی بدن او کار شود.Robin Tunney

Robin Tunney بازیگر ۳۶ ساله سریال فرار از زندان است که در شیکاگو به دنیا آمده است. او تا قبل از این سریال در نزدیک به ۱۵ فیلم و مجموعه تلویزیونی حضور داشته که بیشتر آن‌ها پروژه‌هایی کوچک یا ناموفق بوده‌اند. بعد از سریال فرار از زندان که کاری موفق برای او محسوب می‌شود در حدود ۸ پروژه دیگر حضور داشته که سطح بالاتری نسبت به کارهای پیش از سریال فرار از زندان برای او دارند. به عنوان مثال، بازی در فیلم زیبای Hollywoodland که علی‌رغم آن که با توفیق تجاری چندانی روبرو نشد اما نقدهای مثبتی دریافت کرد.Amaury Nolasco

Amaury Nolasco Garrido بازیگر ۳۸ ساله از سال ۱۹۹۹ وارد دنیای بازیگری شده است. او نقش‌های کوتاه مختلفی در سریال‌های تلویزیونی تا قبل از فرار از زندان به عهده داشت و در فیلم 2 Fast 2 Furious نیز بازی کرد ولی بعد از فرار از زندان کارهای بهتری به او پیشنهاد شد. حضور در سه فیلم با تولید عظیم به نام‌های ترانسفورمرز، Street Kings و مکس پین برای او کارهای خوبی بودند. جالب آن که او قصد نداشته بازیگر شود، او در دانشگاه پورتوریکو، بیولوژی می‌خواند تا دکتر شود، ولی بعد از یکی دو تجربه‌ی بازیگری به نیویورک نقل‌مکان کرد تا بازیگری را ادامه دهد.

Tags:

4 Responses to “مروری کوتاه بر بازیگران اصلی «فرار از زندان»”

 1. reza Says:

  با سلام
  اگر میشه زیر نویس فیلمهای
  pride & glory
  time crime
  بذارید.

 2. mafia Says:

  mishe zirnevise Frost/Nixon va The Reader va Milk ro bezarid.
  mer30

 3. reza Says:

  با سلام
  از شما می خوام اگه می شه زیر نویس فیلم pride & glory
  رو در بذارید.

 4. amir Says:

  lotfan zirnevis film “A Good Year” begzarid.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: