نگاهی به برنامه های تلویزیونی مطرح دنیا

tv-series-01.jpgسریالها:

ترجیحا در این بخش به سریالهایی میپردازم که چندین فصل از پخش شدنشون گذشه باشه و در ایران هم به طرق مختلف چه از طریق دی وی دی و یا ماهواره برای شما قابل دسترسی باشه تا توضیحات من فقط موجبات حسرت دوستان نشه! و مطمئن باشید فقط در مورد سریالهایی مطلب مینویسم که حد اقل یک یا دو فصل از اون رو دیده باشم که البته تعدادشون کم هم نیست چون 5 سالی هست که به طور خیلی جدی دارم سریال میبلعم! پس به پیشنهاد دکتر به صورت فهرست وار مطالب کامینگ سون! در زمینه سریال رو معرفی میکنم:


The Sopranos: هیجان خالص.۶ فصل جرم و جنایت و مافیا و روابط خانوادگی یک خانواده ایتالیایی آمریکایی. یا اصلا چرا راه دور بریم؟ پدر خوانده سریالهای آمریکایی!

tv-series-02.jpgPrison Break: فرار از زندان همیشه موضوع مورد علاقه بینندگان و صد البته فیلم سازان در تمام دنیا بوده. فیلمهای بسیاری در این مورد ساخته شده که چند تا از اونها شاهکارهای فیلم سازی به حساب میان و مارو بیش از یک ساعت میخکوب میکنن. تمام فیلمهای این ژانر رو که دیدین تصور کنین! حالا زمانشو ۱۰۰ برابر کنید بدون اینکه به کیفیت صدمه ای بخوره! هیجان انگیزه نه؟ خیلی ها از جمله بنده معتقدیم که این سریال بسیار جذاب تر از سریال لاست و … است!

tv-series-03.jpg
24: در تعریف مهیج بودن این سریال همین بس که به دلیل خط فوق العاده سریع داستان و هیجانات وحشتناکش شما اصلا برای لذت بردن از سریال فرصت نمیکنید!
tv-series-04.jpgHeroes: یه سریال پر از آدمای عجیب و دوست داشتنی با قدرتهای فرا بشری به علاوه موضوع همیشه روی بورس نجات بشریت که علاوه بر حرفه ای بودن و پیامهای اخلاقی نهفته در سریال یه جورایی کودک درونتون رو هم قلقلک میده!

tv-series-05.jpgFriends: کمدی درامی که باهاش زندگی خواهید کرد! البته متاسفانه فقط در صورت تسلط به زبان انگلیسی.

tv-series-06.jpgو دهها سریال جذاب دیگر … .
تاک شوها:

در واقع به برنامه هایی اطلاق میشه که معمولا یه مجری معروف داره و برنامه حول محور اون میچرخه. ولی با توجه به میهمانهایی که دعوت میشه و سورپرایزهای مخصوص اون برنامه بسیار جذاب و سرگرم کننده است که من سعی میکنم اون دسته از برنامه هایی که جنبه سرگرمیش به بقیه جنبه هاش میچربه رو معرفی کنم. برنامه هایی مثل:
Ellen Show: که توسط مجری معروف و کمدین فوق العاده یعنی الن دجنرس اجرا میشه.
tv-series-07.jpgOprah Show: که توسط ملکه صنعت سرگرمی هالیوود و یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین زنان امریکا یعنی خانوم اپرا وینفری اجرا میشه.

tv-series-08.jpgTonight Show: با مجریگری کمدین معروف جی لنو
Late Night Show: با اجرای کونان او برایان

و … .
برنامه های تلویزیونی:

که بسیار متنوع وگوناگونه و از برنامه های Reality Show تا مسابقات تلویزیونی رو در بر میگیره. از جمله:
The Moment of Truth: مسابقه تلویزونی که در آن از یک شرکت کننده سوالاتی در مورد زندگی و روابطش و … پرسیده میشه و اون مجبوره راستش رو بگه وگرنه حذف میشه. حتی اگه به قیمت برملا شدن یک راز شخصی باشه.

tv-series-09.jpgAmerican Idol: یه مسابقه خوانندگی بسیار جذاب که تقریبا میشه گفت پر بیننده ترین برنامه تلویزیونی امریکا محسوب میشه.
The Doctors: مسائل پزشکی رو در قالب یه برنامه جذاب و سرگرم کننده ارائه میده و سوالات مردم رو بر طرف میکنه و با اون چیزی که در داخل کشورمون از برنامه های پزشکی میبینین زمین تا زیر زمین فرق میکنه!
و… .
جوایز و جشنواره های معتبر:

tv-series-11.jpgبرگرفته از Writeage

Advertisements

One Response to “نگاهی به برنامه های تلویزیونی مطرح دنیا”

  1. coldboy Says:

    این بار پنجم که مینویسم
    لطفا …… LOVE ACTUALLY

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: